Policja Warmińsko-Mazurska

Aktualności

Wojewódzkie Statystyki dnia

03.08.2015
Zatrzymani na gorącym uczynku19
Wypadki drogowe6
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach8
Kolizje drogowe59
Nietrzeźwi kierowcy14
02.08.2015
Zatrzymani na gorącym uczynku48
Wypadki drogowe4
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach10
Kolizje drogowe43
Nietrzeźwi kierowcy28
01.08.2015
Zatrzymani na gorącym uczynku30
Wypadki drogowe8
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach11
Kolizje drogowe47
Nietrzeźwi kierowcy9
30.07.2015
Zatrzymani na gorącym uczynku16
Wypadki drogowe3
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach3
Kolizje drogowe52
Nietrzeźwi kierowcy9
29.07.2015
Zatrzymani na gorącym uczynku24
Wypadki drogowe2
Zabici w wypadkach1
Ranni w wypadkach7
Kolizje drogowe47
Nietrzeźwi kierowcy9
28.07.2015
Zatrzymani na gorącym uczynku19
Wypadki drogowe7
Zabici w wypadkach1
Ranni w wypadkach13
Kolizje drogowe50
Nietrzeźwi kierowcy9
27.07.2015
Zatrzymani na gorącym uczynku24
Wypadki drogowe8
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach11
Kolizje drogowe47
Nietrzeźwi kierowcy11

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Ważne - informacja dot. postępowania w sprawie firmy LEX SUPERIOR SP. Z O.O.

  W związku z licznymi zapytaniami osób, które otrzymały od KANCELARII PRAWNEJ WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ LEX SUPERIOR SP. Z O.O. z siedzibą w Gdańsku przedsądowe wezwania do zapłaty, Komenda Miejska Policji w Olsztynie informuję, że 31 grudnia 2014 roku postępowanie zostało umorzone wobec braku danych dostatecznie uzasadniających podejrzenie popełnienie przestępstwa.Policjanci radzą, aby nie pozostawiać pisma bez odpowiedzi.

 2. KWP: Praca funkcjonariuszy doceniona przez Ministerstwo Finansów. Po raz pierwszy Odznakę Honorową za Zasługi dla Skarbowości otrzymał policjant

  W Warszawie odbyły się obchody Dnia Skarbowości. Podczas uroczystego spotkania w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów mł. insp. Piotr Zabuski – naczelnik Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie - za rozwiązywanie skomplikowanych problemów w sprawach skarbowych otrzymał Odznakę Honorową za Zasługi dla Skarbowości Rzeczypospolitej Polskiej. Po raz pierwszy w historii tego wyróżnienia otrzymał je policjant.

 3. Rekrutacja do służby w Policji

 4. Dobór do Policji

 5. Kętrzyn: Powiatowe obchody Święta Policji w Kętrzynie

  Obchody Święta Policji w Kętrzynie rozpoczęły się już w połowie lipca, kiedy na stadionie miejskim rozegrany został towarzyski mecz piłki nożnej pomiędzy reprezentacją policjantów a "resztą świata", czyli przedstawicielami samorządów. Tradycyjnie funkcjonariusze zmierzyli się w zawodach strzeleckich z kolegami ze Straży Granicznej, a także spotkali się z dziećmi, by porozmawiać o ich bezpieczeństwie podczas wakacji. Podczas oficjalnej uroczystości na zamku zostały wręczone odznaczenia i awanse.

 6. Kierownictwo

 7. Ostróda: Policjanci z powiatu ostródzkiego obchodzili swoje święto

  Na ostródzkim Zamku odbyły się uroczyste powiatowe obchody Święta Policji i 90-lecia kobiet w Policji. W tym roku aż 65 funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie uzyskało awanse na wyższe stopnie służbowe, trzech uhonorowano resortowym odznaczeniem, natomiast sześć osób zostało wyróżnionych srebrnymi i brązowymi medalami za długoletnią służbę.

 8. Olsztyn: Znaleziono ciało mężczyzny, pomóż ustalić jego tożsamość

  Komenda Miejska Policji w Olsztynie prowadzi czynności identyfikacyjne w sprawie ujawnionych w dniu 15 lipca zwłok mężczyzny w kompleksie leśnym na terenie gminy Olsztynek. Z uwagi na brak możliwości identyfikacyjnych, zwracamy się z prośbą do osób z całej Polski, które w przeciągu ostatnich kilku miesięcy straciły kontakt z osobą im bliską, bądź znajomym, który interesował się wspinaczką na wysokościach, o kontakt telefoniczny z policjantką prowadzącą czynności 537-682-177.

 9. Kontakt

 10. Komendy