Policja Warmińsko-Mazurska

Aktualności

Wojewódzkie Statystyki dnia

29.07.2015
Zatrzymani na gorącym uczynku24
Wypadki drogowe2
Zabici w wypadkach1
Ranni w wypadkach7
Kolizje drogowe47
Nietrzeźwi kierowcy9
28.07.2015
Zatrzymani na gorącym uczynku19
Wypadki drogowe7
Zabici w wypadkach1
Ranni w wypadkach13
Kolizje drogowe50
Nietrzeźwi kierowcy9
27.07.2015
Zatrzymani na gorącym uczynku24
Wypadki drogowe8
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach11
Kolizje drogowe47
Nietrzeźwi kierowcy11
26.07.2015
Zatrzymani na gorącym uczynku41
Wypadki drogowe3
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach4
Kolizje drogowe27
Nietrzeźwi kierowcy23
25.07.2015
Zatrzymani na gorącym uczynku25
Wypadki drogowe5
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach8
Kolizje drogowe62
Nietrzeźwi kierowcy11
24.07.2015
Zatrzymani na gorącym uczynku15
Wypadki drogowe7
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach8
Kolizje drogowe61
Nietrzeźwi kierowcy11
23.07.2015
Zatrzymani na gorącym uczynku23
Wypadki drogowe1
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach1
Kolizje drogowe53
Nietrzeźwi kierowcy11

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Rekrutacja do służby w Policji

 2. Iława: W pożarze korytarza komendy nikt nie ucierpiał. Policjanci zatrzymali 27-letniego sprawcę zdarzenia. W dziecięcym łóżeczku uprawiał marihuanę

  Policjanci zatrzymali 27-latka, który miał oblać i podpalić drzwi prowadzące do wnętrza iławskiej jednostki. Na szczęście nikomu z obecnych w komendzie nic się nie stało. Sprawca uciekając z miejsca zdarzenia najpierw ukradł rower, potem chciał zabrać kluczyki taksówkarzowi, ostatecznie próbował uciekać hulajnogą. Dawid W. został zatrzymany. Trwają czynności dochodzeniowo-śledcze z jego udziałem. Podczas przeszukania mieszkania i piwnicy, z której korzystał sprawca policjanci w dziecięcym łóżeczku znaleźli plantację nielegalnych konopi. Tylko za zagrożenie, które spowodował może mu grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności. W komendzie trwa szacowanie i naprawianie szkód.

 3. Dobór do Policji

 4. Kierownictwo

 5. Komendy

 6. Olsztyn: Policjanci oraz pracownicy cywilni obchodzili swoje święto

  Dzisiaj w sali na ul. Pstrowskiego policjanci oraz pracownicy cywilni z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie obchodzili swoje święto. Uroczystość była okazją do uhonorowania 174 osób. Był to dzień awansów, odznaczeń i wyróżnień za dobrą pracę dla funkcjonariuszy oraz podziękowań dla tych, którzy swoją działalnością pozytywnie przysłużyli się funkcjonowaniu olsztyńskiej Policji.

 7. KWP: Wojewódzkie obchody Święta Policji w Olsztynie

  W Olsztynie odbyły się Wojewódzkie Obchody Święta Policji. Uroczystość była okazją do uhonorowania ponad 240 osób. Był to dzień awansów, odznaczeń i wyróżnień za dobrą pracę dla funkcjonariuszy oraz podziękowań dla tych, którzy swoją działalnością pozytywnie przysłużyli się funkcjonowaniu Policji.

 8. Kontakt

 9. Olsztyn: Włamanie do bankomatu w Kortowie

  Zniszczony bankomat i uszkodzony samochód – to efekt włamania do jakiego doszło w Kortowie na terenie osiedla akademickiego w Olsztynie. Okoliczności zdarzenia na miejscu ustalają specjaliści z Laboratorium Kryminalistycznego Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie oraz policjanci z Wydziału Kryminalnego.

 10. Ważne - informacja dot. postępowania w sprawie firmy LEX SUPERIOR SP. Z O.O.

  W związku z licznymi zapytaniami osób, które otrzymały od KANCELARII PRAWNEJ WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ LEX SUPERIOR SP. Z O.O. z siedzibą w Gdańsku przedsądowe wezwania do zapłaty, Komenda Miejska Policji w Olsztynie informuję, że 31 grudnia 2014 roku postępowanie zostało umorzone wobec braku danych dostatecznie uzasadniających podejrzenie popełnienie przestępstwa.Policjanci radzą, aby nie pozostawiać pisma bez odpowiedzi.