Policja Warmińsko-Mazurska

Aktualności

Wojewódzkie Statystyki dnia

06.07.2015
Zatrzymani na gorącym uczynku23
Wypadki drogowe3
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach4
Kolizje drogowe42
Nietrzeźwi kierowcy9
05.07.2015
Zatrzymani na gorącym uczynku32
Wypadki drogowe8
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach10
Kolizje drogowe28
Nietrzeźwi kierowcy18
04.07.2015
Zatrzymani na gorącym uczynku23
Wypadki drogowe8
Zabici w wypadkach1
Ranni w wypadkach7
Kolizje drogowe53
Nietrzeźwi kierowcy11
03.07.2015
Zatrzymani na gorącym uczynku19
Wypadki drogowe5
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach5
Kolizje drogowe42
Nietrzeźwi kierowcy9
02.07.2015
Zatrzymani na gorącym uczynku14
Wypadki drogowe5
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach5
Kolizje drogowe54
Nietrzeźwi kierowcy8
01.07.2015
Zatrzymani na gorącym uczynku10
Wypadki drogowe3
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach3
Kolizje drogowe57
Nietrzeźwi kierowcy2
30.06.2015
Zatrzymani na gorącym uczynku11
Wypadki drogowe1
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach1
Kolizje drogowe51
Nietrzeźwi kierowcy6

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Ważne - informacja dot. postępowania w sprawie firmy LEX SUPERIOR SP. Z O.O.

  W związku z licznymi zapytaniami osób, które otrzymały od KANCELARII PRAWNEJ WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ LEX SUPERIOR SP. Z O.O. z siedzibą w Gdańsku przedsądowe wezwania do zapłaty, Komenda Miejska Policji w Olsztynie informuję, że 31 grudnia 2014 roku postępowanie zostało umorzone wobec braku danych dostatecznie uzasadniających podejrzenie popełnienie przestępstwa.Policjanci radzą, aby nie pozostawiać pisma bez odpowiedzi.

 2. Rekrutacja do służby w Policji

 3. Dobór do Policji

 4. Region: Weekend na drogach regionu – piękna pogoda wpływa na wzrost liczby zdarzeń drogowych

  Na drogach Warmii i Mazur, podobnie jak w całej Polsce, trawa upalny weekend. To właśnie podczas najbardziej sprzyjającej pogody, gdy świeci słońce, jest sucho i ciepło, liczba wypadków, kolizji na drogach jest większa. Statystki policyjne mówią same za siebie. Od piątku w naszym regionie doszło do 14 wypadków, w wyniku których 1 osoba zginęła, a 13 zostało rannych. W tym czasie policjanci odnotowali także blisko 100 kolizji. Drodzy kierowcy – dostosujmy prędkość do warunków drogowych oraz nie wsiadajmy za kierownice naszych pojazdów pod wpływem alkoholu, a na drogach będzie bezpieczniej.

 5. Szczytno: Wyjaśniają przyczyny śmierci 24-latka z Pasymia

  Policjanci, prokurator oraz ratownicy medyczni pracowali na miejscu nieszczęśliwego wypadku. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że trzech mężczyzn na plaży w Leleszkach zapaliło substancje niewiadomego pochodzenia. W trakcie reanimacji zmarł 24-latek z Pasymia. Natomiast 23-latek i jego o pięć lat starszy znajomy zostali przetransportowani do szpitala w Szczytnie i Biskupcu. Teraz śledczy wyjaśniają, czy to właśnie ta substancja była przyczyną śmierci mężczyzny.

 6. OPP, Mikołajki: Marek bardzo lubił Mikołajki. Pewnie dziś byłby tu z nami

  Tak o swoim koledze z plutonu mł. asp.Marku Cekale powiedział podkom. Arkadiusz Sulewski z OPP KWP w Olsztynie. Policjanci jak zawsze, kiedy są w Mikołajkach odwiedzają miejsce, w którym bohatersko zginął jeden z nich. Marek bardzo lubił Mikołajki. Kiedy przyjeżdżaliśmy tu do pracy w sezonie letnim, ludzie rozpoznawali go na ulicy. Dziś pewnie też byłby tu z nami.

 7. Mikołajki: Kilkadziesiąt tysięcy ludzi, a interwencji dwa razy mniej

  Mikołajki na kilka dni opanowało kilkadziesiąt tysięcy fanów czterech kółek. Czy to dla miejscowej policji problem? Wręcz przeciwnie, mamy dwa razy mniej interwencji niż w zwykły weekend, podsumował komendant miejscowego komisariatu Policji. To efekt dobrej zabawy kibiców, ale także pracy dużej liczby policjantów.

 8. Braniewo: O bezpieczeństwie nad wodą z TVP1 i radiem RMF FM

  Słońce sprawia, że najchętniej wybieramy wypoczynek nad wodą. Jednak nie należy zapominać, że woda to nie tylko relaks i odpoczynek. Nad wodę zabieramy przede wszystkim zdrowy rozsądek. Wczoraj we Fromborku gościliśmy na antenie TVP1 i radia RMF FM, promując bezpieczeństwo na wodzie.

 9. Kontakt

 10. Komendy