Menu przedmiotowe:
Galeria
8
Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 2014Aktualności
 17.04.2014 - Usiłował ukraść metalową kopułę ze zburzonego bunkra, został zatrzymany

Do policyjnego aresztu trafił 34-letni mieszkaniec gminy Mikołajki. Mariusz N. podejrzany jest o kradzież metalowej kopuły z bunkra. Mężczyzna został ujęty przez strażników leśnych z Nadleśnictwa w Giżycku w momencie przecinania kopuły palnikiem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 14.04.2014 - Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

W Giżycku odbyły się eliminacje powiatowe Warmińsko-Mazurskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, którego organizatorem na szczeblu powiatowym był Urząd Gminy w Giżycku. W tym roku w turnieju udział wzięło 10 drużyn ze szkół powiatowych i gimnazjalnych powiatu giżyckiego.

 10.04.2014 - Odpowie za posiadanie środków odurzających i uprawę konopi indyjskich

Do policyjnego aresztu trafił 23-letni mieszkaniec powiatu giżyckiego. Mariusz K. podejrzany jest o posiadanie środków odurzających i uprawę konopi indyjskich. Jeżeli zarzuty potwierdzą się to mężczyzna odpowie przed sądem.

 07.04.2014 - Policjanci apelują. Uwaga na oszustów

Giżyccy policjanci kolejny raz apelują i ostrzegają przez oszustami. Zachowajmy szczególną ostrożność i ograniczone zaufanie w stosunku do osób nieznajomych. Oszuści wykorzystują różne sposoby, aby wzbogacić się kosztem nieostrożnych osób.

 06.04.2014 - Dopuścili się szeregu przestępstw, odpowiedzą przed sądem

Giżyccy kryminalni zatrzymali trzech mieszkańców powiatu giżyckiego. 31-letni Tomasz K., 20-letni Tadeusz N. oraz 25-letni Paweł K. podejrzani są o szereg kradzieży paliwa i metalowych przedmiotów. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Teraz odpowiedzą przed sądem.

 04.04.2014 - Ukradli pług, aby sprzedać go w punkcie skupu złomu

Do policyjnego aresztu trafiło dwóch mieszkańców powiatu giżyckiego. 49-letni Zbyszek K. oraz 24-letni Piotr G. z jednej z posesji w gminie Miłki ukradli pług O wartości 450 złotych. Teraz mężczyźni odpowiedzą przez sądem.

 04.04.2014 - Działania "Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego"

Giżyccy policjanci przeprowadzili działania pod hasłem „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”. Głównym celem działań była poprawa bezpieczeństwa pieszych i rowerzystów.

 03.04.2014 - Odpowiedzą za nielegalny połów ryb

Kara do 2 lat pozbawienia wolności może grozić dwóm mieszkańcom Giżycka. 27-letni Tomasz S. oraz 24-letni Marek M. nad Jeziorem Kruklin przy pomocy niedozwolonego sprzętu i bez wymaganych uprawnień łowili ryby. Teraz mężczyźni za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem.

 02.04.2014 - Sprzedała 16-latce dwa piwa - odpowie przed sądem

Giżyccy policjanci interweniowali w jednym z tamtejszych sklepów. 16-latka miała w nim kupić dwa piwa. Policję o wszystkim poinformował kurator sądowy. Sprzedawcy za naruszenie przepisów Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi grozi kara grzywy. Właściciel sklepu może stracić koncesję na sprzedaż alkoholu.

 31.03.2014 - Zatrzymali podejrzanych o kradzież dwóch torebek z jednego z parków

Giżyccy policjanci zatrzymali dwóch sprawców kradzieży. 19-letni mieszkaniec powiatu węgorzewskiego oraz 17-letni giżyczanin podejrzani są o kradzież dwóch torebek z parku przy ulicy Mickiewicza w Giżycku. Teraz Cezary A. oraz Sebastian L. odpowiedzą przed sądem. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.


 wyświetlono: 1-10 z 466 
Dzień z pracy Policji
Zdarzenia: 2014-04-24
1. Zatrzymani
    na gorącym uczynku: 20
2. Wypadki drogowe: 2
    - ranni: 2
    - zabici: 0
3. Kolizje drogowe: 40
4. Nietrzeźwi kierowcy: 13
Ostatnia aktualizacja: 2014-04-17
© 2006 - Wszystkie prawa zastrzeżone Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie www.warminsko-mazurska.policja.gov.pl

Projekt pt. "Rozwój e-usług publicznych i e-komunikacji między społecznością regionu, a Policją województwa warmińsko - mazurskiego" współfinansowany w 75% przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego oraz w 25% z budżetu Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.