Policja Warmińsko-Mazurska

Aktualności

Wojewódzkie Statystyki dnia

27.06.2016
Zatrzymani na gorącym uczynku19
Wypadki drogowe2
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach2
Kolizje drogowe52
Nietrzeźwi kierowcy8
26.06.2016
Zatrzymani na gorącym uczynku34
Wypadki drogowe9
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach9
Kolizje drogowe41
Nietrzeźwi kierowcy24
25.06.2016
Zatrzymani na gorącym uczynku38
Wypadki drogowe7
Zabici w wypadkach1
Ranni w wypadkach8
Kolizje drogowe46
Nietrzeźwi kierowcy17
24.06.2016
Zatrzymani na gorącym uczynku22
Wypadki drogowe6
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach6
Kolizje drogowe84
Nietrzeźwi kierowcy4
23.06.2016
Zatrzymani na gorącym uczynku14
Wypadki drogowe6
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach8
Kolizje drogowe62
Nietrzeźwi kierowcy7
22.06.2016
Zatrzymani na gorącym uczynku29
Wypadki drogowe4
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach6
Kolizje drogowe65
Nietrzeźwi kierowcy16
21.06.2016
Zatrzymani na gorącym uczynku18
Wypadki drogowe4
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach6
Kolizje drogowe52
Nietrzeźwi kierowcy8

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Rekrutacja do służby w Policji

 2. Dobór do Policji

 3. Olsztyn/Olsztynek: Wypadek na torach – młoda kobieta z poważnymi obrażeniami

  Policjanci ustalają tożsamość kobiety, a także wszystkie okoliczności wypadku, do którego doszło na trasie pociągu relacji Działdowo–Olsztyn. Młoda kobieta mimo licznych obrażeń ciała, była przytomna, gdy zabierało ją lotnicze pogotowie ratunkowe. Ruch kolejowy odbywa się bez utrudnień.

 4. Region: Tragiczne zdarzenia na wodach Warmii i Mazur. Utonięcia i pożar łodzi

  Początek wakacji – choć pod względem pogody idealny dla osób wypoczywających nad wodami Warmii i Mazur - niestety przyniósł także ze sobą tragiczne zdarzenia, które kosztowały życie sześciu osób. W pożarze łodzi na Kanale Elbląskim zginęła 35-latka i jej 8-letnia córka. Policjanci wyjaśniają przyczyny tego tragicznego zdarzenia, a także okoliczności utonięcia czterech osób.

 5. Kętrzyn: 15-latek chciał się spotkać z dziewczyną poznaną w Internecie. Mimo braku prawa jazdy wsiadł za kierownicę auta, które ukrywał w lesie

  Pomysłowy 15-latek kupił przy współpracy ze swoim pełnoletnim kolegą samochód osobowy. W obawie przed rodzicami ukrywał go w lesie. Postanowił go wykorzystać do tego, by spotkać się z dziewczyną, którą poznał „w sieci”. Nieletni został zatrzymany do kontroli, gdy kierował autem w drodze do internetowej znajomej. Historią młodego kierującego zajmie się teraz sąd rodzinny i nieletnich.

 6. Kierownictwo

 7. Lidzbark Warm.: Śmiertelny wypadek w okolicy Karbowa

  Policjanci pracowali na miejscu tragicznego wypadku drogowego na trasie Orneta–Dobre Miasto. 59–letnia kobieta, która sama jechała samochodem zjechała z drogi i uderzyła w drzewo. Niestety zginęła na miejscu. Funkcjonariusze wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

 8. Elbląg: Drużyna Komendy Miejskiej Policji w Elblągu na 3 miejscu w Biegu Piekarczyka

  Elbląska policja na coroczny Bieg Piekarczyka wystawiła swoją 10 osobową reprezentację. Dystans 10 kilometrów najszybciej pokonał Radosław Apanowicz z czasem 44 minuty 33 sekundy, drugi był Jacek Kowalski (44:58) a trzeci Andrzej Minkiewicz (51:33). W biegu drużynowym reprezentacja komendy znalazła się na trzecim miejscu.

 9. Szczytno: Zatrzymał się, by pomóc kierującej z samochodem w rowie. W jego auto wjechalo rozpędzone BMW i spłonęło na miejscu

  Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło na trasie Kokoszki-Spychowo w gminie Rozogi. Kierująca chcąc uniknąć zderzenia z sarną zjechała autem do rowu. Z pomocą przybył jej inny kierowca. Mężczyzna prawidłowo oznakował pojazd i drogę, by pomóc wyciągnąć auto z rowu. Nagle w jego samochód uderzyło rozpędzone BMW. W wyniku uderzenia auto stanęło w płomieniach. Samochód spłonął doszczętnie, ale na szczęście nikomu nic się nie stało.

 10. Kontakt