Policja Warmińsko-Mazurska

Aktualności

Wojewódzkie Statystyki dnia

24.08.2016
Zatrzymani na gorącym uczynku15
Wypadki drogowe3
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach4
Kolizje drogowe49
Nietrzeźwi kierowcy9
23.08.2016
Zatrzymani na gorącym uczynku15
Wypadki drogowe8
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach17
Kolizje drogowe42
Nietrzeźwi kierowcy6
22.08.2016
Zatrzymani na gorącym uczynku8
Wypadki drogowe6
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach7
Kolizje drogowe40
Nietrzeźwi kierowcy6
21.08.2016
Zatrzymani na gorącym uczynku30
Wypadki drogowe6
Zabici w wypadkach3
Ranni w wypadkach16
Kolizje drogowe41
Nietrzeźwi kierowcy14
20.08.2016
Zatrzymani na gorącym uczynku27
Wypadki drogowe6
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach7
Kolizje drogowe52
Nietrzeźwi kierowcy18
19.08.2016
Zatrzymani na gorącym uczynku18
Wypadki drogowe2
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach2
Kolizje drogowe61
Nietrzeźwi kierowcy9
18.08.2016
Zatrzymani na gorącym uczynku18
Wypadki drogowe6
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach9
Kolizje drogowe60
Nietrzeźwi kierowcy6

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Bartoszyce: Troje 20-latków zginęło w wypadku w okolicach Bajdyt

  Od piątku na drogach Warmii i Mazur doszło do 9 wypadków, w wyniku których 3 osoby zginęły, a 9 zostało rannych. Do najtragiczniejszego z nich doszło dzisiaj nad ranem w powiecie bartoszyckim. Z nieustalonych przyczyn 20-latka kierująca vw passatem uderzyła w drzewo. W wyniku zderzenia trzy osoby w wieku 20 lat zginęły, a 19-letnia pasażerka w stanie ciężkim trafiła do szpitala.

 2. Dobór do Policji

 3. Rekrutacja do służby w Policji

 4. Nidzica: Uszkodził elementy przepompowni – został zatrzymany na gorącym uczynku

  Policjanci ogniwa patrolowo-interwencyjnego zatrzymali mężczyznę, który uszkodził urządzenia na terenie stacji uzdatniania wody. Mieszkaniec Nidzicy na widok funkcjonariuszy podjął próbę ucieczki, która okazała się bezskuteczna. 29-latek usłyszał zarzut zniszczenia mienia. Mężczyzna ma już na swoim koncie kradzieże z włamaniem oraz inne przestępstwa.

 5. Elbląg: Zatrzymali opiekunkę podejrzaną o uprowadzenie 4-miesięcznej dziewczynki. Dziecko całe i zdrowe jest pod opieką lekarzy

  Elbląscy i świętokrzyscy policjanci zatrzymali kobietę podejrzaną o uprowadzenie 4-miesięcznej dziewczynki. Dziecko całe i zdrowe jest już pod opieką lekarzy. 32-letnia opiekunka miała zajmować się dzieckiem koleżanki. Wywiozła je z Elbląga, aż pod same Kielce. Z ustaleń policjantów wynika, że chciała uprowadzić dziecko za granicę. Kobiecie grozi kara do 3 lat więzienia.

 6. Kierownictwo

 7. Olsztyn: Uciekał, bo był poszukiwany 4 listami gończymi i miał przy sobie narkotyki

  Zarzuty usłyszy dziś Igor D., który w poniedziałek spowodował kolizję w Gietrzwałdzie, uciekł z miejsca zdarzenia, a następnie po krótkim pościgu na ulicy Sielskiej został zatrzymany przez policjantów z Wydziału Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. Mężczyzna był poszukiwany 4 listami gończymi i miał przy sobie narkotyki. Jednak to nie wszystkie przewinienia, które ma na swoim koncie.

 8. Olsztynek/Kętrzyn: Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadków

  Dziś rano na trasie Łajsk – Unieszewo gm. Olsztynek doszło do groźnego wypadku. Kierowca forda na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu, po czym uderzył w drzewo. Pięć osób, w tym czworo dzieci zostało przetransportowanych do szpitali. W Kętrzynie na oznakowanym przejściu dla pieszych doszło do potrącenia dwóch nieletnich chłopców. Do drugiego zdarzenia doszło na trasie Kętrzyn-Nakomiady, gdzie na łuku drogi kierujący VW Polo uderzył w przydrożne drzewo.

 9. Węgorzewo: Włamywał się i kradł – w bibliotece zatrzymali go policjanci

  Węgorzewscy kryminalni zatrzymali mężczyznę podejrzanego o naruszenie miru domowego, kradzieże i włamania do mieszkań, altanek ogrodowych oraz jachtu. 21-latek z popełniania przestępstw zrobił sobie sposób na życie i źródło utrzymania. 2 miesiące wcześniej opuścił zakład karny, w którym odbywał karę za popełnienie podobnych przestępstw. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany.

 10. Struktura