1. Olsztyn: Szukając drogi do domu przeszła 50 kilometrów – zaginioną 64-latkę znaleźli funkcjonariusze

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 64-latki prowadzone przez kilkudziesięciu policjantów i strażaków. Kobieta wyszła z domu i przez kilka godzin nie dała znaku życia. Zaniepokojony mąż - z uwagi na to, że żona ma problemy z pamięcią - postanowił powiadomić policjantów. Funkcjonariusze odnaleźli kobietę na drodze leśnej między Olsztynem a Nagladami. 64-latka szukając drogi do domu przeszła prawie 50 kilometrów.

2. Rekrutacja do służby w Policji

3. Dobór do Policji

4. WSPol: Poznaliśmy najlepszych policjantów prewencji na Warmii i Mazurach

Podczas wojewódzkich eliminacji zawodów „Patrol Roku 2016” na terenie WSPol w Szczytnie spotkali się najlepsi z najlepszych policjantów pionów prewencji Warmii i Mazur. Po dwudniowej rywalizacji puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie trafił do Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie, a to za sprawą sierż. Marcina Bondara i sierż. Kamila Dudyńskiego. Policjanci z Kętrzyna i ich koledzy z Olsztyna, którzy zajęli drugie miejsce, powalczą we wrześniu o tytuł najlepszego patrolu roku w Polsce.

5. Kierownictwo

6. Mrągowo: W pracy – policjant drogówki. Prywatnie – lider klasyfikacji Mazury MTB w swojej kategorii

Mrągowski policjant po raz kolejny stanął na podium rowerowych zawodów MTB. Sierż. szt. Tomasz Borowiec - policjant ruchu drogowego - to prywatnie wielki miłośnik kolarstwa. Dzięki tej pasji po raz kolejny stanął na podium zawodów Mazury MTB. W efekcie czego uplasował się na I miejscu w klasyfikacji cyklu w swojej kategorii.