Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Szczytno: Dzielnicowy z wizytą w Ośrodku Wypoczynkowym Kalwa

Dzielnicowy gminy Pasym, mł. asp. Artur Magnuszewski spotkał się z dziećmi i młodzieżą wypoczywającymi na koloniach w Ośrodku Wypoczynkowym Kalwa. W trakcie spotkania policjant opowiedział o zasady bezpiecznego korzystania z wypoczynku letniego, przestrzegał przed zagrożeniami oraz wskazał sposoby radzenia sobie w sytuacjach trudnych.

Szczycieńscy policjanci systematycznie odwiedzają miejsca wypoczynku dzieci i młodzieży ze zwróceniem szczególnej uwagi na ich bezpieczeństwo. W okresie letnim znacznie wzrasta natężenie zagrożeń godzących w bezpieczeństwo dzieci, młodzieży oraz osób wypoczywających. Dzielnicowy gminy Pasym, mł. asp. Artur Magnuszewski odwiedził dzieci wypoczywające w Ośrodku Wypoczynkowym Kalwa. W trakcie spotkania policjant przypominał treści z zakresu bezpieczeństwa podczas zabaw na świeżym powietrzu, omówił zasady bezpiecznego korzystania z Internetu oraz promował pozytywne postawy i zachowania w kontaktach z rówieśnikami.

Na zakończenie dzielnicowy odpowiedział na wiele pytań, które nasunęły się dzieciom podczas spotkania i życzył wszystkim udanego i bezpiecznego wypoczynku.

 

(ig/rj)