Olsztyn: Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie w czołówce zawodów strzeleckich

Blisko 70 zawodników wzięło udział w Zawodach Strzeleckich o Puchar Prezesa Warmińsko - Mazurskiego Związku Strzelectwa Sportowego. Wśród uczestników znaleźli się policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, którzy wyprzedzili utytułowanych strzelców z całego województwa i zajęli dwa pierwsze miejsca w kategorii „Pistolet sportowy”.

Zawody o Puchar Prezesa Warmińsko - Mazurskiego Związku Strzelectwa Sportowego odbyły się wczoraj na strzelnicy Klubu Strzeleckiego GARDA położonej na terenie Leśnictwa Kaczory (gm. Ostróda). O nagrodę walczyło blisko 70 osób.

W rywalizacji wzięli udział strzelcy z całego województwa. Wśród nich znaleźli się policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. Zawodnicy startowali w 4 kategoriach:

- Pistolet sportowy

- Karabin sportowy

- Pistolet centralnego zapłonu

- Pistolet dowolny

Podkom. Tomasz Okorski zdobył 191 na 200 możliwych punktów w kategorii „Pistolet sportowy”. Tuż za nim uplasował się asp. szt. Sylwester Deptuła, który „wystrzelał” 189 punktów. Tym samym funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie wyprzedzili utytułowanych strzelców z całego województwa i zajęli najwyższe miejsca na podium.

Chwilą zwycięstwa podkom. Tomasz Okorski mógł cieszyć się podwójnie. Zajął również drugie miejsce w kategorii „Pistolet centralnego zapłonu”.

Naszym kolegom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!