Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Działdowo: Promowali służbę w Policji podczas Targów Pracy w Działdowie

Po raz kolejny działdowscy policjanci prezentowali specyfikę pracy w Policji oraz procedurę kwalifikacyjną jaką muszą przejść kandydaci do pracy w tej mundurowej formacji. Odbyło się to w ramach Targów Edukacji i Pracy organizowanych przez działdowskie Ochotnicze Hufce Pracy.

Targi odbyły się wczoraj w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Działdowie, a ich uczestnikami byli uczniowie gimnazjów i szkół średnich z powiatu działdowskiego. Policjanci zaprezentowali umundurowanie i wyposażenie policyjne oraz przedstawili charakterystykę służby w Policji. Młodzież szukająca atrakcyjnej pracy mogła uzyskać przydatne informacje na temat procedury kwalifikacyjnej oraz otrzymać związane z tym ulotki. Chętni mogli również obejrzeć filmy instruktażowe dot. rekrutacji. Dodatkową atrakcją była możliwość założenia umundurowania policjanta oddziałów prewencji wykorzystywanego podczas zabezpieczeń.

Wszystkie osoby zainteresowane pracą w Policji mogą znaleźć niezbędne informację na ten temat również na stronie internetowej www.warminsko-mazurska.policja.gov.pl

 

(jn/rj)