Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Działdowo, Iława: Niebezpieczne zdarzenia na drodze. Niestety jedno z tragicznym finałem

Policjanci z komendy w Działdowie pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, w wyniku którego zginął 76-letni rowerzysta. Mężczyzna został potrącony przez dostawczego busa na trasie prowadzącej z Uzdowa do Nidzicy. Kierujący autem był trzeźwy. Na miejscu niebezpiecznego zdarzenia, w którym ranne zostały cztery osoby, pracowali także policjanci z Iławy.

Działdowo

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło dzisiaj (10.01.2018) między godzinami 10:00 i 11:00 na drodze wojewódzkiej nr 538. Na odcinku prowadzącym z miejscowości Uzdowo w kierunku miejscowości Kozłowo, kierujący dostawczym IVECO, 24-letni mieszkaniec powiatu oleckiego, potrącił autem 75-letniego rowerzystę. Mieszkaniec gminy Działdowo zginął na miejscu. Kierujący autem był trzeźwy. Droga w tym miejscu została zablokowana, a policjanci wyznaczyli objazdy przez miejscowość Sławkowo. Wszystkie czynności policjanci wykonywali pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Działdowie. Trwają czynności prowadzące do ustalenia i wyjaśnienia przyczyn oraz wszystkich szczegółów i okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku.

 • Wypadek śmiertelny w pow. działdowskim #1
  Wypadek śmiertelny w pow. działdowskim #1
 • Wypadek śmiertelny w pow. działdowskim #2
  Wypadek śmiertelny w pow. działdowskim #2
 • Wypadek śmiertelny w pow. działdowskim #3
  Wypadek śmiertelny w pow. działdowskim #3

Iława

Również policjanci z Iławy pracowali dziś na miejscu niebezpiecznego zdarzenia drogowego. 63-letni kierujący osobowym samochodem mitshubishi, na drodze krajowej nr 16 w miejscowości Kisielice, nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go samochodu osobowego volvo, który zwolnił aby wykonywać manewr skrętu w lewo. Doszło do zderzenia aut. Cztery osoby z osobowego volvo zostały przetransportowane do szpitala. Teraz policjanci dokładnie wyjaśniają okoliczności wypadku.

 • Zdarzenie w Kisielicach #1
  Zdarzenie w Kisielicach #1
 • Zdarzenie w Kisielicach #2
  Zdarzenie w Kisielicach #2
 • Zdarzenie w Kisielicach #3
  Zdarzenie w Kisielicach #3

(JN/JK/TM)