Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

KPP Ostróda

Ostróda: Zatrzymali 26-latka – miał blisko 60 gramów marihuany

Ostródzcy kryminalni zatrzymali 26-letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna w wynajmowanym przez siebie mieszkaniu miał blisko 60 gramów marihuany. 26-latek już usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Ostródzcy kryminalni podczas działań związanych z zapobieganiem włamaniom i ujawnianiem sprawców tych przestępstw zatrzymali do kontroli pojazd, który wydał im się podejrzany.

Za kierownicą siedział 26-letni mieszkaniec miasta. Przypuszczenia policjantów okazały się słuszne. Podczas kontroli funkcjonariusze znaleźli przy nim kilka woreczków z zielonym suszem.

Podejrzewając, że może posiadać zabronione substancje również w domu, pojechali do wynajmowanego przez niego mieszkania, gdzie w wyniku przeszukania znaleźli pojemnik z zielonym suszem roślinnym. Badania zabezpieczonych substancji potwierdziły, że jest to marihuana.

26-latek został zatrzymany i usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających. Za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. Grozi mu kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

ab/in