Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Iława: Nowy radiowóz trafił do iławskiego ruchu drogowego

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego iławskiej jednostki otrzymali nowy oznakowany radiowóz, który został zakupiony ze środków z budżetu Komendy Głównej Policji.

Wczoraj (04.10.2018) do Komendy Powiatowej Policji w Iławie przyjechał nowy radiowóz. Kia Ceed trafiła już do służby w iławskim Wydziale Ruchu Drogowego, gdzie od dziś będzie wykorzystywana w codziennej służbie na terenie całego powiatu. Samochód, który kosztował blisko 60000 złotych został zakupiony ze środków pochodzących z budżetu Komendy Głównej Policji.

Kia Ceed  wspierać będzie służbę iławskich policjantów ruchu drogowego w dbaniu o bezpieczeństwie na drogach powiatu. Samochód ten umożliwi szybszą reakcję i dojazd na miejsce interwencji czy zdarzenia drogowego co bezpośrednio przełoży się na poprawę bezpieczeństwa mieszkańców powiatu iławskiego.

To nie jedyny sprzęt, który policjanci w tym roku otrzymali ze środków pochodzących z budżetu Komendy Głównej Policji oraz przy wsparciu lokalnych samorządów. Na początku 2018 roku  policjanci z Iławy otrzymali siedem nowych, oznakowanych radiowozów, a były to hyundai i20, opel mokka, cztery ople astra i volkswagen T6 . Samochody te zostały zakupione z pieniędzy przekazanych przez wszystkie lokalne samorządy.  Pozostała część kwot została dofinansowana z budżetu Komendy Głównej Policji.

(jk/tm)

  • Nowy radiowóz
    Nowy radiowóz
  • Nowy radiowóz
    Nowy radiowóz
  • Nowy radiowóz
    Nowy radiowóz