Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Szczytno: 17 - latek poszukiwany uciekinier z zakładu poprawczego, schował się w łózku z narkotykami

Szczycieńscy kryminalni zatrzymali 18-latka, który posiadał przy sobie środki odurzające. Chłopak ukrywał się przed funkcjonariuszami ponieważ był poszukiwany nakazem wydanym przez sąd rodzinny w związku z niepowrotem do zakładu poprawczego. Po wykonaniu czynności, nieletni został przetransportowany do policyjnej izby dziecka, a następnie do zakładu poprawczego.

Szczycieńscy policjanci zatrzymali nieletniego będącego na ucieczce z zakładu poprawczego. 18-latek, ukrył się przed funkcjonariuszami w mieszkaniu w łóżku. Kilka tygodni wcześniej nie zastosował się do terminu kończącego przepustkę związaną z urlopowaniem.

Tym samym Sąd Rodzinny w Szczytnie wydał nakaz zatrzymania 18-latka i doprowadzenia go do zakładu poprawczego. Policjanci podczas sprawdzenia chłopaka znaleźli przy nim woreczek z narkotykami.

Dzisiaj, po wykonaniu czynności procesowych związanych ze znalezieniem narkotyków, nieletni został przetransportowany do policyjnej izby dziecka skąd następnie zostanie doprowadzony do zakładu poprawczego.

esz/kw