Podczas awantury uderzył ojczyma z pięści w twarz - Aktualności - Policja Warmińsko-Mazurska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

KPP Lidzbark Warmiński

Podczas awantury uderzył ojczyma z pięści w twarz

Zatrzymaniem w policyjnym areszcie zakończyła się interwencja domowa przeprowadzona wobec 38-letniego mieszkańca Lidzbarka Warmińskiego. Pijany mężczyzna uderzył z pięści w twarz swojego ojczyma. Policjanci objęli rodzinę procedurą Niebieskiej karty.

Wczoraj (20.03.2019) około godziny 22.30 oficer dyżurny przyjął zgłoszenie o awanturze domowej u jednej z rodzin w Lidzbarku Warmińskim. Policjanci pojechali pod wskazany adres, gdzie zastali zespół karetki pogotowia udzielający pomocy medycznej właścicielowi mieszkania.

Funkcjonariusze w rozmowie z partnerką pokrzywdzonego ustalili, że jej syn od kilku dni nie trzeźwieje, jest agresywny i dokuczliwy. Kiedy pokrzywdzony zwrócił 38-latkowi uwagę, by ściszył muzykę, ten podszedł do niego i uderzył go z pięści w twarz.

W trakcie interwencji mężczyzna nadal zachowywał się agresywnie i był pobudzony. Policjanci, aby domownikom zapewnić spokój i bezpieczeństwo odizolowali 38-latka. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości potwierdziło obecność ponad 2,5 promila alkoholu w jego organizmie. Funkcjonariusze objęli rodzinę procedurą tzw. Niebieskiej karty. Policjanci sprawdzają sytuację rodziny.

mk/in