ZW SEiRP - Policja Warmińsko-Mazurska

Zarząd Wojewódzki
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Olsztynie

ul. Dąbrowszczaków 41
10-542 Olsztyn
tel. (89) 522 56 00
tel. kom: 519 340 125
e-mail: zwseirp_olsztyn@wp.pl

 

Na spotkania w biurze ZW SEiRP zapraszamy w każdą środę w godz: 10.00 – 12.00

Redakcja Olsztyńskiego Biuletynu Informacyjnego mieści się w siedzibie Zarządu Wojewódzkiego SEiRP i używa tych samych telefonów. e-mail: redakcjaobi@wp.pl

 


Zapraszamy do przeczytania nowego numeru miesięcznika "OBI"




Wcześniejsze numery miesięczników


Wykaz osób funkcyjnych VI kadencji ZW SEiRP w Olsztynie


 

Prezydium Zarządu Wojewódzkiego:

Prezes:                                   Jerzy K. Kowalewicz – Koło Olsztyn

Wiceprezesi:                          Wojciech Ostrycharz  – Koło WSPol Szczytno

                                                 Andrzej Leszczyński – Koło Olsztyn

                                                 Marek Osik - Koło Elbląg

Członkowie:                           Julian Czajka – Koło Olsztyn

   Bogdan Micek – Koło Olsztyn

Sekretarz:                                Ewa Napora – Koło Olsztyn

Rzeczniczka Prasowa:         Jolanta Ołów – Koło Olsztyn

Księgowa:                              Maria Kowalewicz – Koło Olsztyn

           
Wojewódzka Komisja Rewizyjna 

Przewodniczący                     Lucjan Fiedorowicz – Koło Lidzbark Warm.

Wiceprzewodniczący            Czesław Kowalkowski – Koło Pasłęk

Sekretarz                                Barbara Olszewska – Koło Elbląg

Członkowie:                           Jan Borzewski – Koło Elbląg

Tadeusz Malinowski- Koło Mrągowo

Czesław Kowalkowski – Koło Elbląg

 

 Delegaci na Krajowy Zjazd SEiRP

Ryszard Gidziński – Koło WSPol Szczytno

Waldemar Hypś – Koło Olsztyn

Jerzy K. Kowalewicz – Koło Olsztyn

Sławomir Kruszewski – Koło Elbląg

Leszczyński Andrzej – Koło Olsztyn

Bohdan Makowski – Koło Giżycko

Marek Osik - Koło Elbląg

 

Prezesi Kół Terenowych

Henryk Biculewicz – Koło Bartoszyce

Aleksander Kotarski – Koło Biskupiec

Tadeusz Kućko – Koło Braniewo

Aleksander Kozłowicz – Koło Elbląg

Bohdan Ławniczuk – Koło Ełk

Bohdan Makowski – Koło Giżycko

Jan Kaczyński – Koło Iława

Stanisław Żach – Koło Kętrzyn

Lucjan Fiedorowicz – Koło Lidzbark Warmiński

Eugeniusz Łoszkowski – Koło Morąg

Tadeusz Malinowski – Koło Mrągowo

Jan Zarecki – Koło Nidzica

Ryszard Raszkowski – Koło Nowe Miasto Lubawskie

Wiesław Ciosek – Koło Ostróda

Bogdan Micek – Koło Olsztyn

Antoni Kopacz – Koło Pisz

Stanisław Pastuszek – Koło Szczytno

Ryszard Gidziński – Koło WSPol. Szczytno

Jerzy Bardziński – Koło Węgorzewo