ZW SEiRP - Policja Warmińsko-Mazurska

Zarząd Wojewódzki
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Olsztynie

ul. Dąbrowszczaków 41
10-542 Olsztyn
tel. (89) 522 56 00
tel. kom: 519 340 125
e-mail: zwseirp_olsztyn@wp.pl

 

Na spotkania w biurze ZW SEiRP zapraszamy w każdą środę w godz: 10.00 – 12.00

Forum ZW SEiRP dostępne jest na stronie https://zwseirpolsztyn.fora.pl/

Redakcja Olsztyńskiego Biuletynu Informacyjnego mieści się w siedzibie Zarządu Wojewódzkiego SEiRP i używa tych samych telefonów. e-mail: redakcjaobi@wp.pl

 

Zapraszamy do przeczytania nowego numeru miesięcznika "OBI"

http://spoti.pl/katalog/1?Keywords_u=zwseirp&x=0&y=0



Skład Zarządu Wojewódzkiego SEiRP w Olsztynie V kadencji i wykaz prezesów Kół Terenowych
 

Prezydium Zarządu Wojewódzkiego:

Prezes Jerzy K. Kowalewicz – Koło Olsztyn
Prezes Honorowy       Lucjan Kołodziejczyk – Koło Olsztyn
Wiceprezes:   Julian Czajka– Koło Olsztyn
Członkowie:   Janusz Borowiński – Koło WSpol. Szczytno
  Bohdan Makowski – Koło Giżycko
  Andrzej Leszczyński – Koło Olsztyn
  Marek Osik - Koło Elbląg
Sekretarz  Ewa Napora – Koło Olsztyn
Księgowa Maria Kowalewicz
Rzecznik Prasowy Jolanta Ołów

           
Wojewódzka Komisja Rewizyjna

Przewodniczący Lucjan Fiedorowicz – Koło Lidzbark Warm.
Wiceprzewodniczący Czesław Kowalkowski – Koło Pasłęk
Sekretarz  Irena Chwiej – Koło Elbląg
Członkowie: Jan Borzewski – Koło Elbląg
  Tadeusz Malinowski- Koło Mrągowo

       
Delegaci na Krajowy Zjazd SEiRP

Julian Czajka – Koło Olsztyn
Ryszard Gidziński – Koło WSPol Szczytno
Lucjan Kołodziejczyk – Koło Olsztyn
Jerzy K. Kowalewicz – Koło Olsztyn
Aleksander Kozłowicz - Koło Elbląg





 

 



Prezesi Kół Terenowych

Zenon Stegnerski – Koło Barczewo
Henryk Biculewicz – Koło Bartoszyce
Aleksander Kotarski – Koło Biskupiec
Tadeusz Kućko – Koło Braniewo
Aleksander Kozłowicz – Koło Elbląg
Bogdan Ławniczuk – Koło Ełk
Bohdan Makowski – Koło Giżycko
Jan Kaczyński – Koło Iława
Stanisław Żach – Koło Kętrzyn
Lucjan Fiedorowicz – Koło Lidzbark Warmiński
Eugeniusz Łoszkowski – Koło Morąg
Tadeusz Malinowski – Koło Mrągowo
Jan Zarecki – Koło Nidzica
Ryszard Raszkowski – Koło Nowe Miasto Lubawskie
Wiesław Ciosek – Koło Ostróda
Bogdan Micek - Koło Olsztyn
Krzysztof Chełstowski – Koło Pasłęk
Leszek Kaczmarczyk – Koło Pisz
Stanisław Pastuszek – Koło Szczytno
Ryszard Gidziński – Koło WSPol. Szczytno
Zdzisław Bardziński – Koło Węgorzewo