Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Olsztyn / Barczewo: Tragiczny w skutkach wypadek drogowy. Zginął 43-latek

Policjanci pod nadzorem prokuratora wykonywali czynności na ul. Olsztyńskiej w Barczewie, gdzie doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, kierowca osobówki jadąc ul. Olsztyńską stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się czołowo z jadącym w przeciwnym kierunku ciężarowym MAN-em. Kierowca auta osobowego w skutek odniesionych obrażeń zmarł na miejscu. Podróżujący z nim 18-letni syn został przewieziony w stanie ciężkim do szpitala.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło dzisiaj rano (29.11.2017) w Barczewie. Według wstępnych ustaleń policjantów kierowca osobowego renault, jadąc ul. Olsztyńską stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się czołowo z jadącym w przeciwnym kierunku ciężarowym MAN-em.

 

  • Miejsce wypadku #1
    Miejsce wypadku #1
  • Miejsce wypadku #2
    Miejsce wypadku #2

43-letni kierowca renault w skutek odniesionych obrażeń zmarł na miejscu zdarzenia. Podróżujący z nim 18-letni syn został przewieziony w stanie ciężkim do szpitala. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają wszystkie okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia. Droga w miejscu wypadku była zablokowana ,lecz ruch odbywał się płynnie z uwagi na wyznaczone przez funkcjonariuszy objazdy.

(IK/TM)